Hala sportowa w "dwójce" w nowej odsłonie.

2020-12-16 08:45 przez Administrator
Zakończyły się prace remontowe w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach.
Zakres robót obejmował:
???? demontaż elementów stojących lub spoczywających na posadzce,
????demontaż żelbetowego kanału technologicznego c.o. wraz z uzupełnieniem posadzki,
????demontaż istniejących instalacji grzewczych i grzejników żeliwnych w sali sportowej,
????wykonanie nowej instalacji wraz z grzejnikami,
????wykonanie podłogi sportowej ( w systemie podłogi pływającej) z wykładziną winylową.
Całkowita wartość inwestycji to 2️⃣2️⃣1️⃣ 2️⃣2️⃣7️⃣ złotych.
Na modernizację podłogi otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 8️⃣0️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ złotych z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2020.
Projekt obejmujący wymianę podłogi zrealizowano pod nazwą Modernizacja hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach.
Z budżetu miasta i gminy Łosice na realizację prac przy modernizacji hali, wyasygnowano kwotę - 1️⃣4️⃣1️⃣ 2️⃣2️⃣7️⃣ złotych.