III Łosicki Bieg Biało - Czerwony

2019-05-06 14:02 przez Dorota Kalinowska

Pierwszego maja, na naszym stadionie odbył się III Łosicki  Bieg Biało  - Czerwony. Impreza była połączona z piknikiem rodzinnym.  Trzy trasy, 3333m, 1000 m – 400 m pokonało około 140 biegaczy i wielbicieli nordic walking. Znaleźli się wśród nich reprezentanci wszystkich pokoleń. Na mecie, na wszystkich czekały medale a dla najlepszym wręczono puchary i pamiątkowe dyplomy. Na dystansie 1000 m.  jako pierwsza na linii mety zameldowała się Zuzanna Chalimoniuk. Tuż za nią przybiegła Izdebska Emilia i Aleksandra Kolasa. Wśród panów najlepszy okazał się Jakub Podlipniak, drugie miejsce zdobył Filip Izdebski, a trzecie Maciej Stachowicz. W głównych zmaganiach triumfowała Jolanta Filipczyńska, przed Eweliną Siemionek i Izabelą Chibowską. W gronie panów najszybszy okazał się Filip Kaniewski, drugi był Daniel Borowski, a trzeci Adam Jakimiuk. W nordic walking na dystansie 3333 m najlepsza była Bożena Zbieć, druga była Monika Moczulska, a trzecia Wiktoria Popławska. Wśród panów najlepszy był Marian Czmoch, drugi Janusz Zbieć. Wydarzenie zorganizowali: Burmistrz Miasta i Gminy Łosice, Łosicki Dom Kultury i grupa łosickich biegaczy ”Pędzące Ślimaki”.