Komunikat dotyczący zmian organizacyjnych w urzędzie.

2020-10-15 16:05 przez Administrator

Szanowni Państwo, Mieszkańcy, Interesanci:

W związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na COVID-19 , w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie mieszkańców oraz pracowników, informuję, iż :

Od dnia 16 października 2020 r. (piątek) do odwołania funkcjonowanie Urzędu Miasta i Gminy w Łosicach będzie ograniczone :

Wejście  do budynku będzie możliwe po użyciu dzwonka znajdującego się przy drzwiach wejściowych lub wcześniejszym telefonicznym lub elektronicznym uzgodnieniu

Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie w jednym pomieszczeniu biurowym nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko.

W przypadku dużej ilości interesantów możliwe jest oczekiwanie przed budynkiem.

Jeżeli chcą Państwo dostarczyć dokumenty do urzędu (w godzinach pracy urzędu), proszę umieścić je w urnie, znajdującej się na parterze budynku Urzędu.

W pozostałych przypadkach zachęcam do korzystania z alternatywnych sposobów komunikowania się z urzędem: telefonicznie, poprzez korespondencję pisemną (tradycyjną) przez Pocztę Polską lub Kurierów, przez e-PUAP,e-mail: sekretariat@gminalosice.pl; tel. sekretariat : 83 306 88 21 oraz aplikację LUPE

Kasa w Urzędzie Miasta i Gminy w Łosicach funkcjonuje przy zachowaniu ograniczonej liczby interesantów i przy zachowaniu odległości.

Zachęcamy, aby wpłaty należności i opłat realizować w postaci płatności elektronicznych.

Numery kont bankowych:

PODATKI, CZYNSZ ZA DZIERŻAWĘ, OPŁATA ZA UŻYTKOWANIE WIECZYSTE, OPŁATA SKARBOWA:

OPŁATA ZA ODPADY KOMUNALNE:

57 8038 0007 0010 1491 2000 0940.

PŁATNOŚĆ ZA PODATKI LOKALNE

Rekomendujemy dokonywanie płatności podatków i opłat lokalnych poprzez przelewy internetowe.

Spotkania mieszkańców w ramach przyjęć interesantów zostają ograniczone do spraw niecierpiących zwłoki.

Szczegółowy wykaz telefonów do wszystkich referatów, wydziału i stanowisk.

Jednocześnie apelujemy do osób, które mają objawy przeziębienia (katar, kaszel, gorączka, osłabienie) o nieprzychodzenie do Urzędu.

Zachowajmy zdrowy rozsądek i wykażmy troskę o zdrowie swoje i innych.

Burmistrz Miasta i Gminy Łosice
(-) Mariusz Kucewicz