Łosice wysoko w rankingu Wspólnoty.

2020-10-12 14:38 przez Administrator
Łosice znalazły się w zaszczytnym gronie krajowych liderów w kategorii wydatkowania środków unijnych.
Pismo Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”, które opracowuje rankingi na podstawie danych statystycznych, ulokowało Łosice na wysokiej szóstej pozycji wśród miast powiatowych w rankingu podsumowującym wydatki ze środków unijnych w latach 2014 – 2019.
Pamiątkowy dyplom odebrał 8 października, burmistrz miasta i gminy Łosice, Mariusz Kucewicz podczas Samorządowego Forum Kapitału i Finansów w Katowicach.
To nie pierwsza wysoka lokata naszego miasta w rankingu „Wspólnoty”. Wg raportu „Polityka podatkowa gmin 2013–2015”, Łosice zajęły 7. miejsce pod względem średniej stawki podatków w rankingu miast powiatowych.