Nabór wystawców do II edycji Festiwalu Sielskie Smaki.

2020-02-18 09:28 przez Dorota Kalinowska

Międzynarodowe Centrum Targowe zaprasza mazowieckich producentów produktów tradycyjnych i regionalnych do udziału w II edycji Festiwalu Produktów Regionalnych Sielskie Smaki. Festiwal odbędzie się w Warszawie, w Centrum Targowo-Kongresowym Global Expo przy ul. Modlińskiej 6D, w dniach 4–5 kwietnia br. Przedsięwzięcie jest miejscem do promocji produktów regionalnych i stwarza możliwości bezpośredniego spotkania producenta z konsumentem.Zainteresowanych udziałem w targach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do 21 lutego br. pocztą tradycyjną, na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie,

Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich,

ul. Skoczylasa 4, 03-469 Warszawa

lub drogą elektroniczną na adres: wydzialrolnictwa@mazovia.pl.

więcej informacji na stronie internetowej - https://www.mazovia.pl/laprzedsibiorcwkonsumentw/ogloszenia/art,480,nabor-wystawcow-na-ii-edycje-festiwalu-sielskie-smaki.html