Nagrody Burmistrza z okazji Dnia Edukacji Narodowej wręczone.

2020-10-16 11:30 przez Administrator

Dzień Edukacji Narodowej zwany potocznie Dniem Nauczyciela, był obchodzony w ostatnich latach bardzo uroczyście. Spotkanie odbywało się w szerokim gronie, w  Łosickim Domu Kultury z uroczystą oprawą i ciekawym programem artystycznym. Realizowane było wspólnie z samorządem powiatu łosickiego.  Taka forma świętowania nie była tym razem możliwa.

Odbyło się kameralne spotkanie, na które przybyli nauczyciele nagrodzeni przez burmistrza, Mariusza Kucewicza. Uczestniczyły w nim również, przewodnicząca Rady Miasta i Gminy Łosice, Ewa Hornowska  i przewodnicząca Komisji Oświaty, Wychowania, Kultury, Sportu i Porządku Publicznego, Marzanna Izdebska.

Spotkanie rozpoczęło się od życzeń Mariusza Kucewicza, Ewy Hornowskiej i Marzanny Izdebskiej skierowanych do nauczycieli. Następnie samorządowcy wręczyli nagrody.

Wśród tegorocznych wyróżnionych znalazły się Panie:

Renata Łożecka – wicedyrektor ZS nr 1

Aneta Michaluk – ZS nr 1

Anna Dunajewska – ZS nr 1

Barbara Miechowiecka – dyrektor SP nr2

Irena Nestioruk – nauczyciel SP nr2

Ewa Bazyluk – nauczyciel SP nr2

Małgorzata Hawryluk – dyrektor ZO w Niemojkach

Małgorzata Księżopolska – dyrektor PS nr 1

Agnieszka Wierzbicka – dyrektor PS nr2

Gratulujemy i składamy serdeczne życzenia zarówno nagrodzonym jak i innym nauczycielom. Niech nie opuszcza Państwa optymizm, zdrowie, oraz ludzka życzliwość.