Pożegnanie pracowników odchodzących na emeryturę.

2019-10-29 14:17 przez Dorota Kalinowska

28 października w sali konferencyjnej urzędu odbyło się spotkanie podczas, którego podziękowaliśmy pracownikom odchodzącym na emeryturę. Przez kilkadziesiąt lat byli związani zawodowo z jednym miejscem pracy. Jak sami podkreślali, urząd był dla nich drugim domem, dlatego pożegnanie wiąże się ze szczególnymi emocjami. Emeryci przyjęli serdeczne życzenia, upominki i kwiaty od kolegów i koleżanek. Przygotowali dla wszystkich słodki poczęstunek, który był jednocześnie okazją do pełnych wzruszeń wspomnień i rozmów.

Na emeryturę odeszli:

Pani Irena Waćko – Pracowała w Urzędzie od 1 marca 1988 roku. W ostatnich latach na stanowisku inspektora d.s. gospodarki gruntami.

Pani Grażyna Romaniuk – Pracowała w Urzędzie od 1 sierpnia 1980 roku. W ostatnich latach na stanowisku inspektora d.s. księgowości podatkowej.

Pan Stanisław Andrzejuk – Pracował w Urzędzie od 20 marca 1990 roku na stanowisko dozorcy i palacza CO.

W lipcu b.r. pracę w Urzędzie Miasta i Gminy Łosice zakończyły również Panie: Ewa Kozłowska związana zawodowo z urzędem przez 36 lat, pracująca na stanowisku inspektora d.s. wojskowych i dowodów osobistych i Bożena Tomczuk, która przepracowała tutaj 28 lat, ostatnio na stanowisku inspektora d.s. gospodarki mieniem komunalnym.

Wszystkim serdecznie dziękujemy. Życzymy zdrowia oraz samorealizacji na nowym etapie życia.