"Łosice razem 3 Maja"

2020-04-24 14:51 przez Administrator

Obecna sytuacja w kraju nie pozwoli na uczczenie 229. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w sposób tradycyjny. Spotkanie licznej grupy osób w centrum miasta nie jest możliwe, dlatego burmistrz miasta i gminy Łosice, Mariusz Kucewicz ma propozycję, która pozwoli na świętowanie 3 maja w internecie pod hasłem"Łosice razem 3 Maja" - Drodzy mieszkańcy! Zbliża się dwieście dwudziesta dziewiąta rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Stan epidemii nie pozwoli nam na zorganizowanie tradycyjnych obchodów, mimo to chcemy uczcić ten dzień. Zapraszam , do wspólnego śpiewania pieśni „Witaj majowa jutrzenko”. Pobierzcie dźwięk, nagrajcie filmik i przyślijcie do nas. Zmontowaną całość będzie można zobaczyć w Internecie, właśnie 3 Maja o godzinie 11:00. Wszystkie informacje dotyczące technicznej strony tego przedsięwzięcia znajdziecie w opisie. Zachęcam do śpiewania, grania na instrumentach, może być solo lub całą rodziną. Świętujmy razem, uczcijmy tą radosną kartę naszej historii. Proszę Was również o to  abyście drugiego maja nie zapomnieli o wywieszeniu flagi - zachęca Burmistrz.

Każdy kto chce wziąć udział w akcji "Łosice razem 3 Maja" niech zapozna się dokładnie informacją.

Wystarczy pobrać podkład muzyczny oraz tekst (dostępne poniżej), zaśpiewać lub zagrać utwór Witaj Majowa Jutrzenko przed kamerą! Prosimy o przesłanie nagrań na adres losice.domkultury@gmail.com (jeśli plik okaże się większy niż 25mb prosimy o przesłanie linku do pobrania filmu). Poniżej przedstawiamy krótki regulamin:

1. Prosimy o nagrywanie filmów w poziomie!
  2. Wideo powinno być nagrane w możliwie najwyższej jakości.
  3. W nagraniu nie może być słyszalny podkład muzyczny (polecamy nagrywanie korzystając ze słuchawek)
  4. Dodatkowo mile widziany jest ubiór lub drobne dodatki do ubioru w kolorze biało-czerwonym.
  5. Nagrania powinny być wysłane najlepiej w formacie mp4 i opisane imieniem i nazwiskiem wykonawcy.
  6. Do pliku wideo prosimy dołączyć podpisaną i zeskanowaną (wystarczy dobrej jakości zdjęcie) zgodę na udostępnienie wizerunku (dokument dostępny poniżej).
  7. Nagrania prosimy przesyłać w terminie do 28.04 do godziny 14:00. Wszelkie pliki wysłane po terminie oraz nagrania nie spełniające powyższych wymagań nie będą brane pod uwagę.
  8. Zastrzegamy sobie prawo do wyboru przesłanego materiału.

Link do podkładu: https://drive.google.com/file/d/1pGMQDnQm8c0VG7_AJE-ykcxAte6jpmT4/view?usp=sharing

Do pobrania tekst i zgoda na publikację wizerunku.