V Jarmark Wielkanocny za nami

2019-04-15 09:52 przez Dorota Kalinowska

Pisanki, palmy, zajączki, stroiki i świąteczne przysmaki, to wszystko można było znaleźć 13 kwietnia w Łosickim Domu Kultury na V Łosickim Jarmarku Wielkanocnym. W gronie wystawców, którzy przyjechali z całego regionu znalazła się silna reprezentacja Kół Gospodyń Wiejskich z Miasta i Gminy Łosice. Stoiska pełne tradycyjnych produktów to jednak nie jedyna atrakcja jaką organizatorzy przygotowali na tą okazję. Odbyły się również warsztaty, w których wzięli udział najmłodsi. Piękne palmy wielkanocne powstawały pod kierunkiem Justyny Romaniuk. Nad  tworzeniem pisanek czuwała  Ewelina Siemieniuk. Nie zabrakło także lubianych przez dzieci warsztatów lego, które poprowadziła Anna Steciuk. Organizatorami wydarzenia byli: Burmistrz Miasta i Gminy Łosice i Łosicki Dom Kultury.