WIEMY KTO OTRZYMA PIENIĄDZE NA ROZWÓJ KULTURY

2016-06-29 14:49 przez Małgorzata Wojcieszuk

W oparciu o protokół komisji konkursowej Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz dokonał wyboru ofert złożonych w konkursie na wspieranie realizacji zadań publicznych w zakresie kultury i ochrony dziedzictwa narodowego na terenie Miasta i Gminy Łosice w roku 2016.

Dotację otrzymają: Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej w Zakrzu, który zrealizuje projekt pn. „Małe inicjatywy lokalne szansą na rozwój kultury i ochronę dziedzictwa narodowego. Kultywowanie miejscowej tradycji przez Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej w Zakrzu”, oraz Fundacja Nowoczesny Konin z projektem „ZNAM ZABYTKI MOJEGO MIASTA” warsztaty dziedzictwa architektonicznego miasta i gminy Łosice dla jego najmłodszych mieszkańców.

Już teraz zapraszamy do udziału w projektach.