Wypełnij ankietę dotyczącą nowej Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Łosice.

2020-11-10 13:10 przez Administrator

Nasza Gmina przystąpiła do opracowania Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Łosice na lata 2021-2025, jednego z najważniejszych dokumentów, którego założenia będą miały znaczący wpływ na rozwój i funkcjonowanie Gminy oraz nasze życie codzienne. W związku z tym uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety, która pozwoli określić zasoby, potencjał, szanse rozwoju oraz problemy występujące na terenie naszej Gminy. Dzięki temu będziemy mogli wyznaczyć wspólne cele i działania na najbliższe lata. Ankieta skierowana jest do mieszkańców Miasta i Gminy Łosice i ma na celu poznanie ich opinii na temat stanu obecnego oraz kierunków rozwoju Gminy w kolejnych latach. Dane uzyskane z ankiet zostaną zebrane i przedstawione w formie zbiorczej w raporcie, który posłuży do przygotowania Strategii Rozwoju Miasta i Gminy Łosice.

Wypełnienie ankiety nie powinno zająć więcej niż 10 minut.
Ankieta jest anonimowa. Aby wypełnić ankietę kliknij w link: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdonQOt0fB1bXOnFYKj-pXt3MmN4svGLFE3sOr-1544pfOhBw/viewform?usp=sf_link

Ankiety można wypełniać do 22 listopada.