Zaproszenie do promocji obiektów turystycznych

2017-07-11 09:04 przez Małgorzata Wojcieszuk

Szanowni Państwo!

Stowarzyszanie „Lokalna Grupa Działania – Tygiel Doliny Bugu” zaprasza do zaprezentowania swojego obiektu turystycznego, gastronomicznego itp. w naszym folderze. Prezentacja jest bezpłatna wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w załączniku, załączyć zdjęcia obiektu i wysłać do 31 lipca 2017r. Folder dotyczy obiektów z naszego terenu SLGD „Tygiel Doliny Bugu”.

LGD corocznie uczestniczy w wielu targach turystycznych, imprezach promocyjnych. Państwa obiekty dzięki zamieszczeniu w folderze będą miały bezpłatną promocję. Wpłynie to niewątpliwie na zwiększenie turystów w naszym regionie. Dodatkowo, każdy obiekt zostanie zaprezentowany indywidualnie na naszym profilu Facebook, natomiast cały folder znajdzie się w wersji elektronicznej na naszej stronie internetowej.

Czekamy na Państwa formularze zgłoszeniowe.

W razie pytań prosimy o kontakt:

Tel: 797 091 197

e-mail: specjalista@tygieldolinybugu.pl