ASF - ROZPORZĄDZENIE NR 12 PLW W ŁOSICACH

2017-08-30 12:35 przez Małgorzata Wojcieszuk

Rozporządzenie Nr 12/2017 z dnia 29 sierpnia 2017 r. Powiatowego Lekarza Weterynarii w Łosicach uchylające rozporządzenia w sprawie afrykańskiego pomoru świń na terenie powiatu łosickiego.

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Łosicach informuje, że w związku z publikacją rozporządzenia nr 12/2017 od dnia publikacji (tj. 29.08.2017 r.) wymienione poniżej miejscowości nie podlegają dodatkowym ograniczeniom w związku z ogniskami afrykańskiego pomoru świń ( w dalszym ciągu podlegają restrykcjom wynikającym z ,,unijnego” obszaru zagrożenia – strefa niebieska): Gmina Sarnaki: Stare Mierzwice, Nowe Mierzwice, Rozwadów, Nowe Hołowczyce, Stare Hołowczyce, Hołowczyce Kolonia, Płosków, Terlików, Nowe Litewniki, Stare Litewniki, Horoszki Duże, Zbuże, Klepaczew, Serpelice, Borsuki; Gmina Stara Kornica: Stare Szpaki, Szpaki Kolonia. Gmina Platerów: Ostromęczyn, Hruszniew, Hruszniew Kolonia, Górki, Falatycze, Chłopków, Chłopków Kolonia.