Budżet partycypacyjny 2018 - Lista rankingowa projektów

2017-10-31 15:49 przez Małgorzata Wojcieszuk

Zespół d/s budżetu partycypacyjnego 2018 dokonał zliczenia głosów oddanych przez mieszkańców Miasta i Gminy Łosice na poszczególne projekty zgłoszone i pozytywnie zweryfikowane do głosowania w ramach budżetu partycypacyjnego 2018.

W okresie głosowania, które odbyło się w dniach 22.09 - 02.10.2017r. oddano łącznie 2406 głosów tego 2319 ważnych i 87 nieważnych.

Zgłoszone projekty otrzymały następującą ilość głosów poparcia:

Projekty społeczne

1. Doposażenie świetlicy wiejskiej w Łuzkach - 583 - (lokalizacja projektu: Świetlica wiejska Łuzki).

1. Siłownia napowietrzna na rodzinnym placu zabaw przy Podwórku Nivea w Łosicach, Osiedle Zdrowa - 506 (lokalizacja projektu: Łosice, ul. Leszczynowa 7).

Projekty inwestycyjne

1. Budowa drewnianej altany – miejsca integracji i wypoczynku - 708 (lokalizacja projektu: Biernaty Średnie 33).

1. Zorganizowanie miejsca wypoczynku mieszkańcom osiedla Sienkiewicza i Bialska - 522 (lokalizacja projektu: Łosice ul. Majora Zenona)

Zespół rekomenduje do realizacji następujące projekty:

1. Doposażenie świetlicy wiejskiej w Łuzkach na kwotę 6.775,00 zł.

2. Budowa drewnianej altany – miejsca integracji i wypoczynku na kwotę 30.000,00 zł

Z wyników głosowania zostały sporządzone listy rankingowe projektów z wynikami głosowania.

Zadania wybrane w głosowaniu do budżetu partycypacyjnego na dany rok zostają rekomendowane do realizacji po uchwaleniu budżetu na ten rok przez Radę Miasta i Gminy Łosice.