Pani Joanna Głuchowska odeszła na emeryturę.

2020-08-03 14:00 przez Administrator
30 lipca 2020 r. Pani Joanna Głuchowska zakończyła pracę w Urzędzie Miasta i Gminy w Łosicach z racji odejścia na emeryturę. Z tej okazji odbyło się spotkanie, w trakcie którego sekretarz, Małgorzata Łaska, w imieniu własnym oraz burmistrza , Mariusza Kucewicza, podziękowała za wieloletnią pracę, za uśmiech, życzliwość i ciepło. Wokół Pani Joasi, zgromadzili się również koledzy i koleżanki, którzy życzyli pięknych chwil i dobrego przeżywania nowego etapu życia jakim jest emerytura.
Pani Joanna Głuchowska pracowała w UMiG w Łosicach od 1987 roku. Ostatnio na stanowisku d.s. kard i rozwoju.
Serdecznie dziękujemy Pani Joasiu za wieloletnią pracę. Życzymy zdrowia i samych dobrych chwil na emeryturze.