Top Regionu 2019 dla Łosic.

2020-01-10 10:23 przez Dorota Kalinowska

Nasze przedsięwzięcia zrealizowane w ramach Rewitalizacji w 2019 roku: modernizacja Parku Jagiellończyka, modernizacja Przedszkola Samorządowego Nr 2 oraz remont budynków komunalnych, okazały się bezkonkurencyjne i uzyskały największą liczbę głosów.
Organizatorem plebiscytu jest Katolickie Radio Podlasie i portal informacyjny Podlasie24. Statuetkę oraz pamiątkowy dyplom odebrał 8 stycznia,burmistrz, Mariusz Kucewicz, podczas Spotkania Noworocznego w siedzibie siedleckiego WSD.
Cieszy nas również ogromnie drugie miejsce w kategorii Wydarzenie Kulturalne, XXIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego im. Romualda III Mikoszewskiego, gratulujemy sukcesu Łosickiemu Domowi Kultury i dyrektor placówki Dorocie Kozłowskiej, która odebrała nagrodę.
Pierwsze miejsce w kategorii Wydarzenie Sportowe trafiło do Bartosza Leszczuka z gminy Huszlew, który zdobył złoty medal w trójskoku na Halowych Mistrzostwach Polski U-20 pod kierunkiem trenera Marka Szaniawskiego. Nagrodę odebrał przewodniczący Rady Powiatu Łosickiego, Marek Gromadzki. Serdecznie gratulujemy Bartkowi i Trenerowi.
To dzięki Wam i Waszym głosom Łosice znalazły się w gronie liderów naszego regionu. DZIĘKUJEMY.