ZAPRASZAMY NA DZIEŃ PIEROGA NIEMOJSKIEGO

2020-08-20 10:12 przez Małgorzata Wojcieszuk

W imieniu KGW Niemojki serdecznie zapraszamy na Dzień Pieroga Niemojskiego, który odbędzie się w niedzielę 30 sierpnia 2020 r. na placu przy remizie OSP w Niemojkach.

Dla uczestników, oprócz okazji do spróbowania bardzo smacznych pierogów niemojskich z soczewicowo-ziemniaczanym farszem z dodatkiem świeżo posiekanej pokrzywy lub lebiody, które w 2019 r. zostały wpisane na listę produktów tradycyjnych województwa mazowieckiego, przewidziane są inne degustacje oraz występy artystyczne i inne atrakcje.

Projekt pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Łosice dofinansowany ze środków budżetu Województwa Mazowieckiego.

Liczba miejsc ograniczona! Prosimy o zapoznanie się z regulaminem imprezy organizowanej w warunkach reżimu sanitarnego na stronie gmina.losice.pl.