aktualności

Drugi seans Łosickiego Kina Plenerowego

Drugi seans Łosickiego Kina Plenerowego...

Z pięciu propozycji (Chłopaki nie płaczą, Poranek Kojota, Dzień Świra, Sztos, Miś) poddanych publicznemu i otwartemu dla wszystkich głosowaniu wybraliście klasykę polskiej komedii w reżyserii Olafa Lubaszenko - CHŁOPAKI NIE PŁACZĄ

Seans w najbliższy piątek, 24 lipca o godz. 21.00 w Parku im. Króla Jagiellończyka (Park w centrum)! Będziecie?

2015-07-24 11:26 przez Administrator

DOPALACZE - Gdzie szukać pomocy?

Szanowni Państwo,

w ostatnim czasie odnotowano wiele przypadków zatruć narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali w całej Polsce trafiały osoby z ostrym zatruciem organizmu. W trosce o zdrowie młodych ludzi apeluję do Państwa o zwrócenie szczególnej uwagi uczniom pobierającym naukę w szkołach i placówkach na Państwa terenie na ryzyko, jakie niesie ze sobą zażywanie dopalaczy oraz innych substancji psychoaktywnych. Ostrzegajcie swoich uczniów, aby nie kupowali i nie zażywali takich środków.

2015-07-23 14:23 przez Administrator

Zasady bezpieczeństwa pożarowego przy zbiorze i składowaniu płodów rolnych

Okres letni to czas wzmożonych prac polowych. Jest to okres, w którym z roku na rok notuje się wzrost pożarów w gospodarstwach rolnych. Spowodowane jest to tym, że podczas zbioru, transportu i składowania płodów rolnych nie są przestrzegane podstawowe zasady bezpieczeństwa pożarowego. 

2015-07-10 08:02 przez Administrator

XVI Festyn Nadbużański

Już 16. raz organizowany będzie Festyn Nadbużański w miejscowości Serpelice na Bugiem.

2015-07-03 13:09 przez Administrator

Ścieżka rowerowa wokół zalewu w Łosicach

Ścieżka pieszo - rowerowa, niewielka plaża, kąpielisko, podest pływający, zewnętrzna siłownia, wypożyczalnia rowerów i kajaków oraz brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią. To główne atrakcje, które powstaną na terenie okalającym łosicki zalew.

2015-06-01 08:14 przez Administrator